UUDISED

Lõpuaktus-kontsert

30. mail kell 18.00 toimub Tabivere Huvikoolis õppeaasta lõpuaktus-kontsert. Tunnustatakse parimaid õpilasi ning lõpetajaid ja saab kuulda kõige magusamaid muusikavilju meie õpilaste esituses.
    Kontsert on tasuta!

Akordionipäeva tähistamine Kõrvekülas

Traditsiooniliselt tähistavad Tartumaa koolid akordionipäeva väikese kontserdiga, kus esinevad erinevate koolide õpilased ja ka koondorkester. Palad on eelnevalt juba selgeks õpitud. Nii ka sel aastal! Kui eelmisel aastal kohtuti Tabivere Huvikoolis, siis sel aastal tähistati 3. mail Kõrvekülas. Külalisesinejaks oli kohale sõitnud Kilingi- Nõmme Muusikakool. Meie koolist olid kohal ja lavalaudadel kõik akordioni ja lõõtspilli õpilased koos õpetaja Kert Krüsbaniga.

Tabivere Huvikool külastas Eesti Rahvuslikku klaverimuuseumi

2. mail toimus huvilistele väljasõit Valgamaale Eesti Rahvuslikku Klaverimuuseumisse. Muuseum asub imeilusas Holdre mõisas. Näha saime erinevaid Eesti meistrite poolt valmistatud klavereid, suuri ja väikeseid, noori ja vanu. Julgemad said mitmetel pillidel ka musitseerida. Väga soovitame minna oma silmaga kaema! Muuseumis toimuvad sel suvel ka mitmed kontserdid.

Rohkem infot muuseumi kohta leiad siit.